NoNameCon 2021 вже 2-3 вересня

Анонс конференції NoNameCon 2021, яка пройде вже наступного четверга-п’ятниці. Реєструйтеся та побачимось в ефірі!

NoNameCon 2021

Я щойно зрозумів, що NoNameCon 2021 вже наступного тижня, а я все ще не зробив його анонс у своєму блозі. Це дуже в дусі цьогорічної підготовки, та й пандемії загалом. Але треба виправлятися, тому читайте.

Для тих, хто не в курсі, ми заснували конференцію з кібербезпеки NoNameCon у 2017 році та провели першу її редакцію у травні 2018-го. Формат заходу не новий, я б навіть сказав класичний. Основною рушійною силою події є команда організаторів та волонтери. Мета – розміщення України на карті світу як регіону, сприятливого для розвитку індустрії кібербезпеки.

Перші два роки все було пречудово, а на третій стався коронавірус. Зрозуміло, що конференц-руху пандемія не сприяє, тому рік пройшов для нас у боротьбі за виживання. Попри всі негаразди та матеріальні втрати (шахраї з 2event все ще винні нам понад 50 тис. грн) ми з задачею впорались. Конференція NoNameCon 2020 відбулася у віртуальному форматі та за складом та рівнем нічим не поступається міжнародним аналогам. Цей неочікуваний успіх дозволив нам нарешті повністю перейти в міжнародний формат, представити на сцені доповідачів з усього світу, та запросити до виступу у якості ключових доповідачів справжніх зірок індустрії.

Ніцше писав, що все що не вбиває нас, робить нас сильніше, але він був неправий не лише у цьому. Деякі випробування насправді роблять нас слабше. Тому до початку підготовки наступної, четвертої загалом і другої коронавірусної, конференції NoNameCon 2021 ми підійшли у скороченому складі. Задача на цей рік з виживання конференції розширилася до виживання сцени в цілому. Адже окрім нас, здається, ніхто над нею працювати не планує.

Звісно, легше перечекати та набратися сил, щоб вже після завершення пандемії взятися за відродження притрушеного пилом бренду. Проте, як виявилося, цей шлях не для нас. Значно краще зробити хоч щось, аніж не зробити геть нічого, тому у 2021-му ми не пропускаємо. Наступного тижня побачите, що з того вийде.

Ми щиро сподіваємось на те, що у наступному році усі ми можемо повернутися до звичного формату зустрічей та конференцій – з живим спілкуванням та гучними вечірками. Темпи вакцинації та впровадження паспортів імунізації дають нам надію. Звісно, це не будуть такі масові заходи, як у минулому, принаймні не одразу. Але гібридний формат зі 100 учасниками в залі та онлайн-частиною це вже значно краще, ніж 100 людей на стрімі та в Зумі та ~500 переглядів доповідей на YouTube протягом року. Реал впевнено перемагає віртуал, і після двох років очікування ми сповнені оптимізму.

А поки що, все що ми можемо, це зробити для вас онлайн-конференцію з цікавими доповідями, практичними воркшопами та конкурсною програмою. А все що можете ви – це чекати на кращі часи, щоб подякувати нам за це особисто. Або – приєднатися до нас та підтримати конференц-рух участю в інтерактивній частині NoNameCon. Для цього достатньо зареєструватися за цим посиланням: https://nonamecon.org/product/registration/. Так ви ще й підтримаєте нас матеріально, як це вже зробили сім компаній, що навіть на тлі глобальної кризи підставили плече професійній спільноті та стали Преміум партнерами NoNameCon 2021.

В часи випробувань стає дуже добре видно чого ми варті, що ми насправді можемо, і хто навколо заслуговує на довіру. Ця криза може й зробила нас слабше, але вона точно зробить нас витриваліше. І через те, що розвиток професійної спільноти це марафон, а не важка атлетика, для нас це буде лише на краще. Побачимось в ефірі вже у четвер та п’ятницю. Побачимось у реальності – сподіваюся, що в травні.

Залишити коментар