Новини про мою роль в OWASP

Я складаю повноваження лідера OWASP Kyiv та продовжую діяльність в OWASP як член OWASP Chapter Committee.

OWASP Kyiv team

Трохи персональних новин. Відсьогодні я формально припиняю бути лідером Київського відділення OWASP та передаю цю роль команді, яка блискуче зарекомендувала себе за останні роки. Як співзасновник, керуватиме чаптером Ігор Блюменталь, а я продовжуватиму підтримувати діяльність відділення за лаштунками.

Паралельно я докладатиму зусиль до розвитку руху за безпеку програмного забезпечення як член OWASP. Всі спеціалісти BSG відтепер є членами цієї організації, а наша компанія нещодавно стала корпоративним членом.

Також, як учасник OWASP Chapter Committee, я братиму участь в формуванні політики OWASP Foundation щодо регіональних відділень та допомагатиму волонтерам з усього світу створювати чаптери та здійснювати їхню діяльність. Тому якщо у вас є бажання приєднатися до нашої глобальної тусовки – ласкаво прошу, ми з колегами завжди раді допомогти.

Тим часом триває підготовка до першої події OWASP Kyiv цього року: відділення шукає доповідачів та партнерів. Особисто я цього разу долучуся як доповідач, але в організації участі не братиму. Якщо бажаєте доєднатися з доповіддю або воркшопом, подайте заявку на виступ. Якщо хочете стати партнером заходу – повідомте про це Ігорю.

Якщо ви поняття не маєте, про що був цей допис, подивіться це відео 🙂

Залишити коментар