Вибори до OWASP Board of Directors

Якщо ви дійсний член OWASP, ще не проголосували на виборах Ради директорів, та вагаєтесь із вибором, – голосуйте за Аві, Гранта та Вендану.

OWASP

До уваги всіх дійсних членів OWASP. Вам у поштову скриньку надійшов лист з запрошенням проголосувати на довиборах в Раду директорів організації. Впевнений, більшість із вас його проігнорували. Моя логіка наступна: якщо ви це читаєте, ви напевно з України. А мені, як типовому українському члену OWASP, донедавна було абсолютно по цимбалах, що відбувається «там на горі». Бо цікавили мене більш земні питання, ніж глобальна стратегія OWASP. Такі, наприклад, я де провести зустріч київського відділення, або де взяти гроші, щоб нагодувати 100+ її відвідувачів.

Зараз, побувши членом OWASP Chapter Committee, я маю трохи ширший кут зору на діяльність фундації та організації в цілому. І тепер для мене очевидно, що голосувати повинні всі. Тому що лише голоси усіх членів можуть зробити OWASP більш прогресивним, більш дієвим, менш інертним та (що для всіх лідерів болюча тема) менш бюрократичним. Тому неодмінно проголосуйте. Але ж якщо я не помиляюся і ви дійсний український мембер ОВАСПу, то у вас може виникнути питання, за кого. Бо ж з п’яти запропонованих кандидатів ви можете не знати жодного. 

Традиційно в борді такого здоровенного нонпрофіта як (ISC)2, ISACA чи OWASP, засідають так звані ветерани індустрії. Такі собі сферичні гуру у вакуумі, десь на стаціонарній навколоземній орбіті, яких вже ніхто з дієвих членів організації не пам‘ятає, і яким земляни глибоко нецікаві. Але цього разу ми можемо зробити з цього правила три виключення. Свої голоси я віддав за трьох кандидатів, діяльність яких добре знаю. І я закликаю вас зробити те саме. 

По-перше, Аві Дуглен, лідер OWASP Israel, мій колега по комітету та трушний інфосек-тигра. Поряд з Семом Степаняном, головою OWASP Chapter Committee, Аві без сумніву найактивніший учасник комітету. 

По-друге, Грант Онгерс, лідер проєкту OWASP Cornucopia, та активний волонтер ще цілої купи кібербезпекових двіжух від DefCon до BSidesLV. 

По-третє, Вандана Верма, засновниця InfosecGirls та InfosecKids, інші регалії якої я просто заб‘ю перераховувати. 

Раджу підписатися на усіх трьох у Твіттері та закликаю проголосувати за цих кандидатів. Грант та Вендана – дійсні члени борода, яких конче необхідно переобрати. Аві – супер крутий та активний чел, якого треба туди завести. Думаю, завдання простіше нема куди, можете виконувати. За пруфи (скріншот підійде) з мене дрінк на одних з наступних Пубків.

Залишити коментар