Навіщо кібербезпека бізнес-лідерам?

Навіщо бізнесу кібербезпека? Які ризики кібератак? Які їхні наслідки? Скільки витрачати на захист? Цей тренінг для тих, хто шукає відповіді на ці запитання.

Strategic Cyber

Чи потрібна бізнесу кібербезпека? Наскільки високі ризики кібератаки? До яких наслідків призводять кіберінциденти? Скільки витрачати на кібербезпеку, щоб було досить, але не занадто? 

Відповіді на це питання залежать від того, хто відповідає. В кожного на ринку кібербезпеки є свій порядок денний. Продавці “рішень безпеки” матимуть свою версію. Спеціалісти з корпоративної кібербезпеки – іншу. Консультанти – ще одну. Постачальники послуг вас здивують. Аудитори шокують. Державні регулятори налякають до півсмерті.

Тому для бізнес-лідерів дуже важливо розуміти, як самостійно отримувати відповіді на стратегічні питання щодо кібербезпеки. Хороша новина: це не важко, якщо маєш правдиві вхідні дані та вмієш їх правильно обробляти. Якісні дані та надійний алгоритм прийняття рішень – ось що стратегічно важливо. Решта – деталі.

На цьому тренінгу я розповім вам, де брати дані, та познайомлю з оптимальними алгоритмами їхньої обробки. Забігаючи наперед: як і в лідерстві, в кібербезпеці секрет успіху полягає у вмінні знаходити баланс. Ми називаємо це trade-off, хоча дихотомія була б кращим терміном.

Як і решта всесвіту, кіберпростір не чорно-білий. Секрет до виживання та процвітання в ньому – це знання, за яких умов ризик буває виправданий. Нехтування ризиками може призвести до втрат. Перебільшення ризиків неодмінно до них призведе. Ви як бізнес-лідери вже вмієте і ризикувати, і контролювати ваші ризики у бізнес-середовищі. Я навчу вас, як застосувати це вміння для прийняття рішень про кібербезпеку.

Записуйтесь на мій тренінг Кібербезпека для бізнес-лідерів за цим посиланням до кінця вересня зі знижкою: https://styran.com/strategic-cyber-training/.

Залишити коментар